| Όνομα | Μονο διπρόσωπη διπλή ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
| Αριθμός κυττάρων | 144pcs |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 144pcs μισό κύτταρο |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πιάτο |
| Καλώδιο | καλώδιο 900mm PV |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Όνομα | Ηλιακή ενότητα PV |
|---|---|
| COem | Υποστήριξη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Θερμοκρασία | Όρος δοκιμής: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, περιβαλλοντικό temperature=25℃, AM=1.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πιάτο |
| Καλώδιο | καλώδιο 4M 900mm PV |
| Εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικό, βιομηχανικό, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακό σύστημα ή ηλιακό εσώρουχο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67 εκτιμημένος |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| συνήθεια | Περιλαίμιο, μέγεθος, δύναμη |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Καλώδιο | 4m㎡/300mm |
| Διάσταση (χιλ.) | συνήθεια |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 410 |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 31.78 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.9 |
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 60pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 60pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |