| Δύναμη | 305W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.50% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 365W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.70% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 365W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.70% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 300W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.20% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 305W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.50% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πλαίσιο | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο 144cell |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Δύναμη | 540W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.83% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 450 Watt |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1038*35mm |
| Αποδοτικότητα | 20.7% |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα | 450 Watt διπλασιάζουν τις κρυστάλλινες PV ενότητες Glassl |