| Δύναμη | 365W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.70% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 300W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.20% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 360W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.40% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 365W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.70% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 295W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 300W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.20% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 305W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.50% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 305W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 18.50% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Δύναμη | 470W |
|---|---|
| Διάσταση | 1990mm*1360mm*31mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 2*96 (6*8*2) |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος ανεφοδιασμού | Υπηρεσία cOem |