| Δύναμη | 390w |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 19.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Ηλιακά πλαίσια |
| Δύναμη | 540W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.83% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Δύναμη | 350W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.9% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 67 |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Rooftype | Ηλιακό σύστημα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών, στέγη |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |