| Δύναμη | 50W |
|---|---|
| Διάσταση | 541*670*35mm |
| Κύτταρα | 36cells |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Ισχύς φορτίου (w) | 50kw, ηλιακό σύστημα δικτύου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι,Εμπορική,Βιομηχανική,Οικιστική/Εμπορική,Οικιστική |
| Χρόνος εργασίας (h) | 24 ώρες |
| Τάση εξόδου (v) | 110/120/220/230V |
| Ηλιακή ενέργεια (w) | 10KW, ηλιακό σύστημα δικτύου 5000 w |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.54 |
|---|---|
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.3% |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 144 PC |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 μισό κύτταρο |
| Όνομα προϊόντων | μονο ηλιακή ενότητα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μακροχρόνια διάρκεια ζωής και χαμηλότερο κόστος |
|---|---|
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακό πλαίσιο |
| Όνομα | Αντιδιαβρωτικά ελαφριά να τοποθετήσει ηλιακού πλαισίου χάλυβα διευθετήσιμα υποστηρίγματα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Εφαρμογή | Κατοικημένα/βιομηχανικά/εμπορικά συστήματα ηλιακής ενέργειας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 12um |
| Rooftype | Μοντάρισμα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Όνομα | Προσαρμοσμένο σχεδίου αγοράς παγκόσμιο τοποθετώντας σύστημα στεγών ηλιακού πλαισίου επίπεδο |
| Δύναμη | 445W |
|---|---|
| Διάσταση | 1909*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.4% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.63% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Δύναμη | 290w |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |